[Search] Zoeken   [Recent Topics] Recente onderwerpen   [Hottest Topics] Populair   [Members]  Leden lijst  
[Register] Registreer / 
[Login] Inloggen 
Nederlanders in Colombia  XML
Forum overzicht » in Zuid-Amerika
Auteur Bericht
Ruud


[Avatar]

Lid sinds: 23/10/2007 12:52:00
Berichten: 4
Plaats: Colombia (provincie Cauca) / Nederland (provincie Gelderland)
Offline

Beste Hans,

Als je wat meer direct/vertrouwelijk contact wil om te praten/emailen over de toekomst in Colombia stuur dan een persoonlijk bericht naar mij met de e-mailadres.

Met vriendelijke groet van Ruud.
Anonymous



wat een boel nederlanders in colombia.
In december 2009 gaan wij drie maanden naar colombia. Uitvalsbasis is bogota en gaan wat rondhoppen, huis ontwerpen, lekker eten/drinken/etc,.
We zijn al meerdere keren geweest omdat mijn vrouw colombiaanse is, maar gaan nu wat langer omdat zij eind november promoveert en voordat de kids de schoolgerechtigde leeftijd hebben.

Het is natuurlijk fijn om af en toe nederlands te lullen, dus als iemand zin heeft in een biertje, dan hoor ik het graag.
Ook als je klusjes hebt, vooral iets met stedelijke ontwikkeling/architectuur, dan doe ik graag mee.

met vriendelijke groet,
pepijn
verpaalen@hotmail.com
Anonymous



Hallo allemaal ik wilde graag meer te weten komen over hoe veilig Bogota nu eigenlijk is. Ik wil er in maart een week naartoe en daarna weer terug met een meid van 18 and haar kleine zoon. Ik begrijp half niet wat ik allemaal nu wel en niet moet doen. Kan iemand mij misschien wat meer duidelijk geven? Ze komt hier permanent wonen als het kan.
Anonymous



hallo allemaal. ik woon twee jaar in medellin en heb nagenoeg door het hele land gereisd.
twee keer zo groot als Franrkijk en veiligheid is een zeer relatief begrip. Hier is het uitstekend. Bogota ook bij de zona T zeker. Maar zoals in elke stad heb je slechte stukken (Rotetrdam Oud West?).
Ik heb nu mijn residentie. Het is een ontzettende heisa geweest. Dat terwijl ik zelf gespecialiseerd ben in investeringen en bankieren internationaal. Ik zou graag Nederlanders die hier willen wonen op weg willen helpen. Dus vraag me maar wat je wil weten. Ik houd van dit land en de mensen maar er zijn ontzettend grote verschillen. Medellin is eigenlijk ook de enige plek waar ik zou willen wonen. Cali is bijvoorbeeld daarwerkelijk gevaarlijk en de mensen hebben een slechte mentalteit.
Enfin, laten we er iets moois van maken met de Colombianen. Calcar@cmf.an is mijn email. Ik ben begonnen alhier in zonne-energie.
Groeten uit Poblado, Medellin,
Janwillem
Anonymous



hallo allemaal. ik woon twee jaar in medellin en heb nagenoeg door het hele land gereisd.
twee keer zo groot als Franrkijk en veiligheid is een zeer relatief begrip. Hier is het uitstekend. Bogota ook bij de zona T zeker. Maar zoals in elke stad heb je slechte stukken (Rotetrdam Oud West?).
Ik heb nu mijn residentie. Het is een ontzettende heisa geweest. Dat terwijl ik zelf gespecialiseerd ben in investeringen en bankieren internationaal. Ik zou graag Nederlanders die hier willen wonen op weg willen helpen. Dus vraag me maar wat je wil weten. Ik houd van dit land en de mensen maar er zijn ontzettend grote verschillen. Medellin is eigenlijk ook de enige plek waar ik zou willen wonen. Cali is bijvoorbeeld daarwerkelijk gevaarlijk en de mensen hebben een slechte mentalteit.
Enfin, laten we er iets moois van maken met de Colombianen. Calcar@cmf.an is mijn email. Ik ben begonnen alhier in zonne-energie.
Groeten uit Poblado, Medellin,
Janwillem
eric



Lid sinds: 04/11/2009 18:04:12
Berichten: 1
Offline

hallo goeiedag

ik wil ook vrij snel al in colombia gaan wonen in het noorden nabij Catagena maar ik zou graag iets meer weten hoe het allemaal geregeldt is om daar een huis te kopen als buitenlander zijnde

GR ERIC
Anonymous



Hallo,
Wij hebben een restaurant in Halle bij Brussel ( Belgische-Franse-vegetarische en Wereldkeuken).
Sinds kort hebben we een website .
We streven ernaar dat onze site
1. in alle steden van België bekeken wordt. Er is nog niemand gaan piepen van jouw stad . Wil jij een klikje doen naar onze website?
2. in zoveel mogelijk landen ter wereld bekeken wordt

http://www.kipso.be

Alvast bedankt! En wie weet tot ziens??
Wij staan ook in BONGO aanbod!

RESTO KIPSO
Suikerkaai 12
1500 Halle
België

Stuur deze mail de wereld rond!!!
M.



Lid sinds: 20/12/2009 01:52:17
Berichten: 1
Offline

Hallo iedereen,

Ik ben M. een Colombiaans geadopteerd meisje van 25.
Tot nu aan toe heb ik regelmatig aan mijn thuisland gedacht maar vaak ook heb ik de gedachte weer laten varen. Naarmate ik ouder word naarmate mijn interesse steeds groter word naar Colombia. Graag zou ik het leven daar mee willen maken en willen voelen. Ik denk dat het de leegte in mij zal kunnen opvullen als ik er geweest ben. Nu weet ik dat er groepsreizen zijn en organisaties waarmee ik mee zou kunnen gaan. Zelf denk ik echter dat ik mezelf meer kan vinden als ik samen met iemand die daar woont dag bij dag mee kan maken.
Tijdens het surfen op het internet kwam ik op dit forum en het sprak mij aan.
Mischien kan ik hier wat info krijgen hoe ik het het best aan kan pakken of mag ik gebruik maken van de gastvrijheid van iemand die mij daar in zal/kan willen helpen

Groetjes M.
radiocandela



Lid sinds: 27/12/2009 16:56:22
Berichten: 1
Offline


Hoi Allemaal,

We zijn een NL-COL stel en zijn nu begonnen met een radio-station.

Houd je van lekker latin muziek? ga dan naar: www.radiocandela.nl

Graag reacties,

Radio Candela Team
tetouaniboy



Lid sinds: 30/01/2010 14:30:28
Berichten: 2
Offline

geachte leden,

ik wou jullie op hoogte houden dat geheel zuid amerika levensgevaarlijk is.
zoals er staat op de forum dat nederland ook gevaarlijk, dat klopt.
maar de prioriteit in zuid amerika ligt hoger en dit licht aan de armoede.

mijn familie lid reisde juli 2004 naar Venezuela 'te Caracas als bestemming Isla Maghrita.
op 13 juli 2004 is er niets meer van mijn familie lid vernomen en staat nog steeds als vermist.
wat er precies aan de hand is, is nog onduidelijk.
remcocats



Lid sinds: 21/04/2010 21:26:08
Berichten: 1
Offline

hallo forum bezoekers,

Ik ga half mei naar colombia medillen om daar iemand op te zoeken.
Maar graag zou ik van te voren contact willen hebben met wat mensen daar voor als ik in problemen kom.
Het geeft mij een extra veilig gevoel als ik contact zou hebben met meer nederlanders in een land dat ik ga bezoeken.

ik hoor graag van iemand van jullie.

groetjes,

Remco
nike100



Lid sinds: 10/06/2010 19:26:50
Berichten: 1
Offline

Ik ben net terug uit Medellin, reis al sinds 2006 naar Colombia.


Medellin toeristisch centrum is totaal niet gevaarlijk, ga je naar la Mota, barrios caliente. ( centrum )
Zonder begeleiding wordt je binnen de 24h overvallen, en todas partes.

- Leer Spaans. ( tip met youtube Maña, Jorge Celedon..tekst en uitspraak )
- Betaal een eerlijke begeleider.

Mijn vrouwtje in Colombia is een moreñita, haar primo is politie commandant in Medellin.
Als je met die mensen praat, wordt je toch wel nuchter. Er zijn buurt oorlogen, voor 500.000 mil halen ze de trekker over. (2 jongens op een moto).

Wie de taal spreekt, en langs straat loopt, met 50.000 mil ( 20 euro ), geen horloge , pobresito cellular ( GSM) met wat krassen op de cover, en geen merk kledij...

No pasa nada...scherp & nuchter blijven.

Remberth



Lid sinds: 09/07/2010 05:22:35
Berichten: 1
Offline

Beste Nederlanders,
Maak je geen druk wat ze allemaal over Colombia zeggen. Ik woon zelf al 5 jaar in Bogota ´´colombiaanse hoofdstd´´ ben nog nooit overvallen.
Ik hoef niet raar naar mensen te kijken, het enige wat je moet doen is normaal doen. Niet iedereen vertrouwen, geen merkleding, geen dure horloges, en vooral niet
Euros lopen wisselen, want colombianen kunnen alles wezen wat je maar wilt, maar slim en clever zijn ze wel. Het mag wel een derdewereldland zijn, maar dom zijn ze niet.
Er zijn veel Nederlanders hier hoor, alleen we zijn niet echt gehecht typish neds. Er is ´n travel agency in Bogota, en de runner is een Nederlander. Ik laat de site hier achter, hij kent het land en ongeving. Conclutie, wees altijd op je hoed, scherp en zoals ze het in spaans zeggen: NO DAR PAPAYA. succes allemaal.
mijn e-mail: duarte@aol.nl www.deunacolombia.com
hdemeer



Lid sinds: 29/07/2010 20:49:14
Berichten: 3
Offline

Hoi,

Misschien vind je nog Nederlanders via www.denederlandsevereniging.nl
 
Forum overzicht » in Zuid-Amerika
Ga naar:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team